• Saray Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. No:317 Kazan/Ankara
  • 0 (312) 802-0209
Hakkımızda

Hakkımızda

SARAY GERİ DÖNÜŞÜM VE ENTEGRE TESİSLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ bir aile şirketi olup ilk temelini 1976 yılında YILMAZLAR HURDACILIK olarak başkent Ankara da atmış ve piyasasında geniş bir yer elde etmiştir.
SARAY GERİ DÖNÜŞÜM VE ENTEGRE TESİSLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ faaliyetlerine 2014 yılında başlamış ve çok kısa bir sürede sektörün önde gelen firmaları içine girmiştir.Fatih sultan Mehmet bulvarı No:317 saray Kahramankazan Ankara da 10.000 m2 kapalı alan ve 15.000m2 açık alan üzerine kurulmuş olan fabrikamız çinko oksit, külçe çinko, külçe bakır ve külçe alüminyum üretimi yapmaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyetini göz önüne alarak ürettiğimiz ürünlerimizi gerek yurt içi gerekse yurt dışına ham madde olarak göndermektedir

Fabrikamız onlarca yıllık endüstri ve ticari deneyimiyle ve konusunda deneyimli personelleriyle sizlere hizmet vermektedir. yurt içi ve yurtdışında ki müşteri ve tedarikçilerimizle uzun vadeli kontratlar yaparak ticaretimizi taclandırmakta ve her geçen gün daha da ileri gitmekteyiz.

 

Hakkımızda